Baby Shusher | szumisie | uspokajające zabawki i maskotki dla noworodków

Są takie dni, podczas których noworodki są niespokojne i trudno im zasnąć. Dziecko jest najedzone, przewinięte, blisko mamy a jednak jest niespokojne. Jest kilka domowych sposobów na uspokojenie noworodków i niemowląt, włączony mikser, odkurzacz, suszarka lub inne dźwięki do znalezienia jako pliki mp3 na Youtube takie jak np. dźwięk bicia serca podczas badania USG kobiety w ciąży, szum samolotu, dźwięk silnika samochodu. Takie dźwięki mają przypomnieć noworodkowi szum przepływu krwi pępowinowej i bicie serca, którą słyszał w brzuszku mamy.
Dostępne są w sprzedaży specjalistyczne szumiące zabawki, najczęściej w pluszowych poduszkach, misiach czy innych maskotach, z których emitowany jest dźwięk mający uspokoić noworodka lub niemowlę.
Na sesji noworodkowej mam przygotowane tradycyjne domowe dźwięki, ale też bardzo skuteczne, chyba najbardziej znane na świecie urządzenie do uspokojenia dzieci Baby Shusher. Posiada regulację natężenia dźwięku do 95 DB oraz czasowy wyłącznik po 15 lub 30 minutach. Baby Shuster jest niewielkich rozmiarów, bezpieczny dla dziecka, potrafi uspokoić prawie każdego maluszka na sesji. Szumiące urządzenie można kupić na stronie producenta (babyshusher.com) w cenie 34,99 usd oraz na portalach aukcyjnych: ebay i amazon, na allegro i olx nie spotkałem ofert sprzedaż tego szumisia zarówno nowych jak i używanych. Na ebay Baby Shusher kosztuje 200 zł łącznie z wysyłką do Polski. Szumiące dźwięki są dostępne jako aplikacje na smartfony, również aplikacja Baby Shusher. Inne urządzenia uspokajające to np: polski szumiący miś Whisbear, szumiąca poduszka do karmienia, szumisiowy kocyk, szumisiowy zestaw pościeli, Woombie Air, szumisiowy ochraniacz do łóżeczka

babyshusher

baby-shusher

shusher-baby