Fotografia kulinarna | Zdjęciach potraw, dań głównych, przystawek, deserów, ciast, sałatek, lodów, napojów, drinków, warzyw i owoców, przypraw i dodatków kulinarnych

Fotografia kulinarna czyli prezentacja na zdjęciach potraw, dań głównych, przystawek, deserów, ciast, sałatek, lodów, napojów, drinków, warzyw i owoców, przypraw i dodatków kulinarnych. Smakowite zdjęcia, fotografie pobudzające apetyt i wzbudzające chęć skosztowania potraw. Zdjęcia zdrowego, dobrze przygotowanego, smacznego i pięknie podanego jedzenia.
Trwa moda na blogi kulinarne, programy kulinarne w telewizji cieszą się dużą popularnością, poszukujemy oryginalnych przepisów. Coraz częściej znajdujemy czas na spotkania bez pośpiechu przy jedzeniu w restauracji, nie tylko przy okazji rodzinnych uroczystości wesel, pierwszych komunii jubileuszy ale ot tak – spotkanie bez okazji w gronie rodzinnym lub ze znajomymi. Doceniamy wartość zdrowego, smacznego i dobrze podanego jedzenia.
Fotografia kulinarna to coś więcej niż ładnie przygotowana potrawa i dobry aparat fotograficzny. Apetycznie wyglądające zdjęcia jedzenia to świeże i naturalnie wyglądające danie, dobrze oświetlone produkty, wystylizowane tło i dodatki, idealna konsystencja, naturalne kolory i struktura produktów.
Fotografuję produkty kulinarne, żywność i wszystkie dodatki związane z jedzeniem, sposobem podania i spożywania potraw. Wykonuję sesje fotograficzne wnętrz gastronomicznych, pomieszczeń związanych z gotowaniem, przygotowaniem i serwowaniem potraw. Fotografuję dla producentów żywności i dodatków kulinarnych, wykonuję sesje fotograficzne dla restauracji, hoteli i innych firm z branży gastronomicznej. Pracuję na terenie całej Polski. Zapraszam do obejrzenia kolejnej części zdjęć z cyklu: fotograficznie ze smakiem.

fotografia kulinarna
fotografia kulinarna